Wiemy, jak najlepiej pomagać
naszym klientom.

PORTUS

Kancelara Radców Prawnych w Legnicy

Jesteśmy wiodącą kancelarią prawną w Legnicy, która skutecznie wspiera firmy i klientów indywidualnych. Zespół doświadczonych prawników, wiedza, zaangażowanie i głębokie zrozumienie racji naszych klientów pozwoliły nam wygrać tysiące spraw.

Renomę kancelarii budujemy poprzez sukcesy w prowadzonych sprawach. Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, w jaki sposób skutecznie pomóc klientowi.

Dysponujemy gruntowną wiedzą prawniczą w wielu specjalnościach. Analizujemy wyroki w różnych sprawach. Działamy w myśl zasady, że prawo jest dla ludzi. Dlatego zawsze szukamy takich prawnych przepisów i regulacji, dzięki którym znajdujemy rozwiązanie problemów naszych klientów.

Poprzez nasze zaangażowanie, wzajemne zaufanie i dyspozycyjność tworzymy relacje z klientami oparte na partnerstwie i trwałej więzi.

Kopacka, Markieta, Rzucidło
i wspólnicy Sp. K.

NASZ ZESPÓŁ

Zaufaj doświadczonym i skutecznym prawnikom

Katarzyna Kopacka

Radca prawny od 2004 roku, ukończone studia w zakresie prawa oraz administracji. 26 lat doświadczenia w świadczeniu pomocy prawnej. Doradca restrukturyzacyjny, mediator wpisany na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Legnicy. Godny zaufania zaangażowany prawnik. Zdobytą wiedzę i ogromne doświadczenie wykorzystuje w prowadzeniu i wygrywaniu spraw. Wie, jak w przepisach prawa znaleźć rozwiązanie problemu klienta.

Specjalizacja: prawo cywilne, prawo rodzinne (sprawy o rozwód, separację, alimenty, kontakty z dziećmi), prawo zamówień publicznych, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne.

Jarosław Markieta

Radca prawny od 2011 roku, ukończone studia w zakresie prawa, 23 lata doświadczenia w świadczeniu pomocy prawnej. Doskonały mówca, który stanowczo reprezentuje strony w sądach. Szczery i lojalny powiernik. Ceniony przez klientów za zrozumienie i praktyczne porady prawne, doskonałe prowadzenie spraw i ogromną skuteczność w procesach sądowych.

Specjalizacja: prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne (sprawy o rozwód, separację, alimenty, kontakty z dziećmi).

dr Jakub Rzucidło

Radca prawny od 2015 roku, dr nauk prawnych, 9 lat doświadczenia w świadczeniu pomocy prawnej. Autor i współautor około trzydziestu publikacji naukowych, w tym monografii "Konstytucyjnoprawne aspekty elektronicznego rządu". Wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Kieruje się dewizą – wygrać każdą sprawę.

Specjalizacja: odszkodowania, błędy medyczne, prawo cywilne, upadłości konsumenckie, ochrona dóbr osobistych, prawo rodzinne (sprawy o rozwód, separację, alimenty, kontakty z dziećmi), prawo administracyjne.

NASZE WARTOŚCI
WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Doskonale znamy prawo, interpretacje przepisów, orzeczenia i wyroki wydane przez sądy w różnych sprawach. Dzięki temu wiemy, jak najlepiej pomagać naszym klientom. Zarówno w sprawach indywidualnych jak i tych, które są związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

ŻYCZLIWOŚĆ I ZAUFANIE

Z ogromną wrażliwością wysłuchujemy naszych klientów. Poznajemy ich życiowe problemy i kłopoty oraz zagrożenia związane z działalnością gospodarczą. Jesteśmy nie tylko prawnikami, ale także przyjaznymi i dyskretnymi powiernikami. Szczerymi i lojalnymi.

SKUTECZNOŚĆ

Dobrze rozumiemy problemy i potrzeby naszych klientów. Stanowczo reprezentujemy ich interesy. Jesteśmy przebojowi w dążeniu do celu, chcemy wygrać każdą sprawę.

ZAANGAŻOWANIE

Nie działamy szablonowo. Sprawę każdego klienta traktujemy wyjątkowo, ponieważ wiemy, jak bardzo ważny dla niego jest problem, z którym do nas przychodzi. Dlatego każdy klient wie, że może na nas liczyć.

KANCELARIA PORTUS

Renomę PORTUS Kancelarii Radców Prawnych w Legnicy budujemy poprzez sukcesy w prowadzonych sprawach.

Dysponujemy gruntowną wiedzą prawniczą w wielu specjalnościach. Analizujemy wyroki w różnych sprawach. Działamy w myśl zasady, że prawo jest dla ludzi. Dlatego zawsze szukamy takich prawnych przepisów i regulacji, dzięki którym znajdujemy rozwiązanie problemów naszych klientów.